Super teren do ćwiczeń Shih Tzu w Gdyni

Zamierzasz uczyć psa Shih Tzu w Gdyni, obowiązkowo weź pod uwagę Park Centralny. To miejsce, gdzie można choć przez chwilę usiąść na ławce i odprężyć się pod drzewami dla ochłody w ciągu letnich, gorących dni. Dla Twojego psiaka przesiadywanie w parku to super rozrywka jak również sposobność rozwoju psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Miejsce wspaniale wygląda w jesieni, kiedy drzewa udekorowane są liśćmi w barwach purpury, żółci oraz czerwieni. Pies odnajdzie się na tym zielonym rejonie pełnym krzewów, drzew i chętnie więc tu powróci.

Nie zapomnij o kilku regułach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej strefy dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego pieska.

Park miejski w Gdyni

Miejski park to otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca również obszarem familijnej zabawy i rekreacji. Następną ważną misją jest zapewnienie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego obszaru pośród zieleni miejskiej. Park oferuje liczne alejki, zapewniając tym sposobem uczęszczającym optymalne warunki do przyjemnego relaksu. Park zapewniający tak potrzebną zieleń przyciąga rolkarzy, rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy w każdym wieku. Fajnie jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem Shih Tzu woj. Pomorskie poćwiczyć w tym miejscu.

Adres parku: Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Wzgórze Świętego Maksymiliana, Gdynia, województwo pomorskie, 81-405, Polska

Dodaj komentarz