Odpowiedni obszar do szkolenia Shih Tzu w Markach

Zamierzasz szkolić psa Shih Tzu w Markach, sprawdź na pewno Park Miejski. Bezpłatne i otwarte publicznie miejsce ułatwiające nam czytanie książki, spacery lub po prostu relaks na świeżym powietrzu. W czasie przechadzek natkniemy się tu na sporo ciekawych miejsc, gdzie można pstryknąć naszemu psiakowi super zdjęcia, aby pochwalić się nimi na facebooku lub na blogu. Jednoznacznie nie da się ustalić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najbardziej czarujące, dlatego też wypada sprawdzić jego atuty wiosną, latem, jesienią i zimą. Pies z pewnością polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu kogoś ciekawego do figli oraz odkrywać drzewa i krzewy o nietypowych zapachach i kształtach.

Przebywając w parku z psem nie zapomnij o tych normach:

  1. Zawsze sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psa, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Markach

Miejski park łatwo określić jako publiczny obszar naturalistyczny w mieście służący rekreacji i wypoczynku. Jednocześnie wspiera oczyszczanie powietrza w mieście, a także je schładza. W tych czasach park spełnia ważną rolę jako miejsce spotkań gości i mieszkańców, planujących odetchnąć od tłocznego miasta. Park gwarantujący tak istotną zieleń kusi spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów w każdym wieku. Dla psa Shih Tzu woj. Mazowieckie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Adres parku: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Centrum, Marki, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-270, Polska

Dodaj komentarz