Dobre miejsce na przechadzkę z psem Shih Tzu w Bieruniu

Chciałbyś poszkolić psa Shih Tzu w Bieruniu, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski Mini Arboretum. Jest to przednie miejsce na przejażdżkę rowerem, na rolkach czy deskorolce w zależności kto co woli. W czasie spacerowania natkniemy się tu na sporo atrakcyjnych miejsc, gdzie możemy cyknąć pieskowi cudowne fotografie, po to by udostępnić je na blogu lub na facebooku. Miejsce wspaniale prezentuje się w jesieni, kiedy krzewy i rośliny przyzdobione są liśćmi w odcieniach czerwieni, purpury oraz żółci. Pies z pewnością polubi to miejsce, zazwyczaj można spotkać tu kogoś ciekawego do figli, lub obwąchiwać drzewa i krzewy o nietypowych zapachach i kształtach.

Pamiętaj o kilku zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanej powierzchni dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Bieruniu

Park miejski zapewnia dostęp do rekreacji, napędza miejscową gospodarkę, podnosi wartość mieszkań, a także chroni przed zbyt zanieczyszczającym oddziaływaniem miasta na środowisko. Również przez to, że parki wabią mieszkańców stwarzają lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają miejscową ekonomię. Park ma w ofercie liczne alejki, gwarantując tym uczęszczającym dogodne warunki do przyjemnego wypoczynku. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym w każdym wieku spędzenie czasu na aktywnościach fizycznych jak gimnastyka czy fitness. Odwiedź z psem Shih Tzu województwo Śląskie i wstąp tu, aby pochodzić razem z nim.

Adres parku: Bijasowicka, Kopań, Bieruń, powiat bieruńsko-lędziński, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 43-55, Polska

Dodaj komentarz