Dobra strefa do szkolenia Shih Tzu w Lesznie

Jeśli chcesz poćwiczyć psa Shih Tzu w Lesznie, weź pod uwagę obowiązkowo Park Tysiąclecia. Jest tu wiele do zrobienia i zobaczenia, że ​​i tak można spędzać miło całe dnie na sielankowym relaksie pod gołym niebem. Socjalizacja psa to obszerny temat i opłaca się przeprowadzać ją również w parku, w którym spotkamy inne osoby z psami czy harcującą młodzież. Do parku najprzyjemniej przyjść w ciepłych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również zimą to miejsce zauroczy przybywających jego wyjątkową atmosferą. Jedyne w swoim rodzaju miejsce dla czworonogów, gdzie zawsze spotkamy innych spacerowiczów z psami, które lubią rozrabiać w grupie.

Pamiętajmy o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniej strefy dla psów, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Lesznie

Miejski park to zagospodarowany zielony teren pełniący funkcję do rekreacji, odpoczynku i edukacji wewnątrz miasta, publicznie otwarty dla wszystkich ludzi. Kolejną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających zagospodarowanego obszaru pośród zieleni miejskiej. Park oferuje niezwykły pejzaż i codziennie kusi dużą liczbę miłośników miejskiej zieleni, którzy chcą wypocząć w zharmonizowanym pięknie. Obszar ten daje możliwość odwiedzającym w każdym wieku zorganizowanie sobie zajęcia na aktywnościach fizycznych takich jak gimnastyka czy fitness. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów Shih Tzu w województwie Wielkopolskim.

Adres parku: 17 Stycznia, Nowe Miasto, Osiedle Włodarczaka, Leszczynko, Leszno, województwo wielkopolskie, 64-101, Polska

Dodaj komentarz