Wspaniały obszar do socjalizacji Shih Tzu w Zielonce

Jeśli chcesz wybawić psa Shih Tzu w Zielonce, obowiązkowo weź pod uwagę Park Dębinki. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od gwaru miasta, posłuchania na telefonie ulubionej muzyki czy poczytania książki. Dobrym pomysłem jest udać się w to miejsce pragnąć poznać kolejnych właścicieli piesków, z którymi będzie możliwość wymienić doświadczenia o czworonogich pupilach. Wiosna to najlepszy czas, aby odwiedzić park i ujrzeć soczystą, żywą zieleń, chociaż i inne okresy roku również posiadają swoje zalety. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zazwyczaj łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy, lub obwąchiwać drzewa i krzewy o nietypowych zapachach i kształtach.

Nie zapomnij o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanej przestrzeni dla psów czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Zielonce

Park miejski gwarantuje miejsce do rekreacji, napędza miejscową gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości, a także chroni przed zbyt szkodliwym wpływem miasta na środowisko. Ponadto stwarza prawidłowe warunki do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na poziom naszego zdrowia. Bardzo urokliwy park na obszarze miasta, który oferuje zieleń, alejki, ławki oraz dobre miejsce na przechadzkę z psem czy też na relaks w miejskim zgiełku. Park gwarantujący tak istotną zieleń przyciąga rolkarzy, rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy w każdym wieku. Dobrze jest znaleźć chwilę czasu i odwiedzając z psem Shih Tzu województwo Mazowieckie poprzebywać w tym miejscu.

Adres parku: Księdza Zygmunta Abramskiego, Zosinek, Zielonka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-220, Polska

Dodaj komentarz