Super miejsce do ćwiczeń Shih Tzu w Środzie Wielkopolskiej

Zamierzasz poćwiczyć z psem Shih Tzu w Środzie Wielkopolskiej, weź pod uwagę koniecznie Park Łazienki. To miejsce, w którym można choć na moment usiąść na ławce i odprężyć się w cieniu drzew w celu ochłody w trakcie upalnych, letnich dni. Pies jak i opiekun, by żyć nie może się obejść bez czystego tlenu, dlatego też należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, oferowanej przez to miejsce. Kapitalną porą roku, w trakcie której trzeba odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest żywym obrazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Gdy tylko Twój pies raz odwiedzi z tobą ten park zostanie jego wielkim wielbicielem i sam będzie wyrywał cię z mieszkania na długi spacer.

Pamiętaj o paru regułach będąc w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonej powierzchni dla psa czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie można zostawiać bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Środzie Wielkopolskiej

W Polsce miejski park w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrostanie miast oraz ich mieszkańców odgrywa żywotną rolę. Co ważne zwiększa również odporność miast, a także łagodzi następstwa pewnych negatywnych sił przyrody takich jak powódź czy susza. W parku znajdziemy zdumiewający pejzaż i codziennie nęci dużą liczbę miłośników wielkomiejskiej zieleni, pragnących wypocząć w naturalnym pięknie. Park gwarantujący tak istotną zieleń kusi rowerzystów, spacerowiczów, biegaczy i rolkarzy w każdym wieku. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem Shih Tzu woj. Wielkopolskie pospacerować tutaj.

Adres parku: Działkowa, Osiedle Armii Krajowej, Środa Wielkopolska, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzki, województwo wielkopolskie, 63-000, Polska

Dodaj komentarz