Polecana strefa do treningu Shih Tzu w Gryfinie

Chciałbyś potrenować psa Shih Tzu w Gryfinie, sprawdź obowiązkowo Park Miejski im. Stanisławy Siarkiewicz. Nie ma przeszkód, by przy robieniu tu wielu rzeczy zatrzymać się na małe magiczne momenty, takie jak powąchanie roślin. Ten zielony obszar daje idealne warunki, by zagwarantować psu wymaganą codzienną porcję aktywności na świeżym powietrzu. Ujmujące miejsce aby oglądać urzekające plenery i oddawać się sportom, do którego można zawitać o każdej porze dnia i roku. Każdemu psu to miejsce ewidentnie trafi w gusta mając na uwadze to, że może tu spotkać wiernych czworonogich kamratów i pomyrdać do nich ogonem.

Nie zapominajmy o paru normach spędzając czas w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psa, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Gryfinie

Miejski park to zaprojektowany teren zielony służący do odpoczynku, edukacji i rekreacji w środku miasta, publicznie otwarty dla ludzi. Dodatkowo przez to, że parki wabią mieszkańców generują możliwości zatrudnienia i wzmacniają lokalną gospodarkę. Znajdziemy tu trochę superowych miejsc z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na chwilę i wyciszyć się w kojącej zieleni miejskiej. Park zapewniający tak istotną zieleń kusi biegaczy, rolkarzy, rowerzystów i spacerowiczów niezależnie od wieku. Fajnie jest znaleźć parę chwil i odwiedzając z psem Shih Tzu woj. Zachodniopomorskie pospacerować w tym miejscu.

Adres parku: Parkowa, Dolny Taras, Gryfino, gmina Gryfino, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie, 74-100, Polska

Dodaj komentarz