Dobre miejsce do zabawy z psem Shih Tzu w Gliwicach

Planujesz szkolić psa Shih Tzu w Gliwicach, obowiązkowo weź pod uwagę Park im. Bolesława Chrobrego. To miejsce, które daje tchnienie rześkiego powietrza od ruchu ulicznego, w którym warto odetchnąć. Park jest wprost idealnym miejscem, aby zacząć socjalizację szczeniaka z racji, że na tym terenie łatwo o spotkanie z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Miejsce wspaniale prezentuje się w jesieni, kiedy drzewa udekorowane są liśćmi w kolorach czerwieni, purpury oraz żółci. Jedyne w swoim rodzaju miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie zawsze napotkamy innych spacerowiczów z psami, które uwielbiają zabawę w towarzystwie.

Nie zapominajmy o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma dedykowanej powierzchni dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Gliwicach

Park miejski można zdefiniować jako publicznie dostępny teren naturalistyczny w mieście służący wypoczynku i rekreacji. Również dzięki temu, że parki przyciągają mieszkańców stwarzają lepsze szanse zatrudnienia i umacniają miejscową gospodarkę. Bardzo urokliwy park na obszarze miasta, który oferuje alejki, ławki, zieleń, a także dobre miejsce na spacer z pieskiem lub relaks w miejskim zgiełku. Obmyślając weekendowy wypad na piknik razem z przyjaciółmi, koniecznie odwiedź ten park, idealnie nadający się do takiej rekreacji. Dla psa Shih Tzu woj. Śląskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Akademicka, Politechnika, Gliwice, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 44-100, Polska

Dodaj komentarz