Dobre miejsce do ćwiczeń Shih Tzu w Bielawie

Planujesz poszkolić się z psem Shih Tzu w Bielawie, obowiązkowo weź pod uwagę Park Miejski. To miejsce, które dosłownie daje powiew świeżego powietrza od zgiełku ulicy, w którym warto odpocząć. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale opłaca się przeprowadzać ją również w parku gdzie spotkamy innych opiekunów z psami czy bawiącą się młodzież. Wiosna to zdecydowanie klawy czas, aby pozwiedzać park i zobaczyć soczystą, żywą zieleń, chociaż i inne okresy roku również mają własne zalety. Wielu psom to miejsce na pewno trafi w gusta zważywszy na fakt, że łatwo tu natrafić na innych czworonogich kamratów i pomyrdać do nich ogonkiem.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o poniżej przedstawionych normach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psów, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być zostawiony bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Bielawie

W naszym kraju park miejski w gospodarczym, społecznym i fizycznym dobrobycie miast, a także ich mieszkańców odgrywa żywotną funkcję. Zarówno wspomaga filtrację miejskiego powietrza, jak i również je ochładza. W parku znajdziemy zdumiewający krajobraz i codziennie kusi wielu miłośników wielkomiejskiej zieleni, pragnących odpocząć w naturalnym pięknie. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym w każdym wieku spędzenie czasu na aktywnościach fizycznych jak gimnastyka czy fitness. Dla psa Shih Tzu województwo Dolnośląskie oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: 3 Maja, Osiedle Kopernika, Grodzisk Mazowiecki, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie, 05-827, Polska

Dodaj komentarz