Atrakcyjny obszar do zabawy z psem Shih Tzu w Zgierzu

Planujesz poćwiczyć psa Shih Tzu w Zgierzu, koniecznie sprawdź Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki. Jest to przednie miejsce na przejażdżkę na rolkach, deskorolce czy rowerem w zależności co kto woli. Park jest wręcz doskonałym miejscem, by zacząć socjalizację młodego psa z racji, że na tym terenie nietrudno o kontakt z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Do parku najprzyjemniej przyjść w ciepłych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również w trakcie zimy to miejsce zauroczy nas jego wyjątkową atmosferą. Świetne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, lubiących wędrować po śladach i zapachach pozostałych psiaków.

Nie zapomnij o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanego obszaru dla psa czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego pieska.

Park miejski w Zgierzu

Park miejski gwarantuje miejsce do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, podnosi wartość nieruchomości, a także chroni przed zbyt szkodliwym wpływem miasta na środowisko naturalne. Również przez to, że parki wabią mieszkańców generują lepsze możliwości zatrudnienia i umacniają miejscową gospodarkę. Park posiada niezwykły pejzaż i codziennie nęci dużą liczbę amatorów wielkomiejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w zharmonizowanym pięknie. Planując weekendowy wypad na wycieczkę wraz z przyjaciółmi, koniecznie odwiedź ten park, który jest niemal stworzony na tego typu pomysły. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem Shih Tzu województwo Łódzkie poprzebywać tutaj.

Adres parku: Pasaż im. płk. Ryszarda Kuklińskiego, Stare Miasto, Zgierz, powiat zgierski, województwo łódzkie, 95-100, Polska

Dodaj komentarz