Atrakcyjna miejscówka do socjalizacji Shih Tzu w Tychach

Zamierzasz poćwiczyć psa Shih Tzu w Tychach, odwiedź koniecznie Park Miejski Solidarności. Darmowe i otwarte publicznie miejsce umożliwiające czytanie książki, spacery lub odpoczynek pod chmurką. Dobrym planem jest udać się w to miejsce chcąc spotkać kolejnych właścicieli psów, z którymi mamy możliwość wymienić doświadczenia na temat czworonogich pupilów. Wczesną wiosną park jeszcze nie ukazał pełni rozkwitu, ale można już dostrzec jego potencjał. Dla każdego psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać krzewy, drzewa i kwiaty, a także poharcować z napotkanymi psami.

Pamiętajmy o kilku zasadach będąc w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanego wybiegu dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Tychach

Miejski park zapewnia miejsce do odpoczynku, pobudza miejscową gospodarkę, podnosi wartość mieszkań, a także chroni przed zbyt zanieczyszczającym oddziaływaniem miasta na środowisko naturalne. Jednocześnie wspiera filtrację miejskiego powietrza, jak i również je ochładza. Ten Park zawiera malownicze widoki, alejki, tereny piknikowe, dlatego też przestrzeń ta jest tak bardzo znanym miejscem wytchnienia. Obszar ten daje możliwość osobom w każdym wieku zorganizowanie sobie zajęcia na aktywnościach fizycznych takich jak fitness czy gimnastyka. Te zielone miejsce należy brać pod uwagę chcąc np. spacerować z psem Shih Tzu w województwie Śląskim.

Adres parku: Elfów, Osiedle E, Zawiść, Tychy, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 43-100, Polska

Dodaj komentarz