Sprawdzone miejsce do treningu Shih Tzu w Sosnowcu

Jeśli chcesz wybiegać psa Shih Tzu w Sosnowcu, weź pod uwagę obowiązkowo Park im. Jacka Kuronia. Miejsce jest też fajne do relaksu od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ulubionej muzyki. W czasie przechadzek znajdziemy tu wiele atrakcyjnych miejsc, gdzie możemy cyknąć swojemu psiakowi wyjątkowe fotografie, aby podzielić się nimi na blogu lub na facebooku. Kapitalną porą roku, w trakcie której trzeba odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego drzewa są niebywałym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Gdy tylko Twój pies raz odwiedzi z tobą ten park zostanie jego wielbicielem i chętnie będzie wyciągał cię z mieszkania na całodniowy spacer.

Nie zapomnij o paru regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psa, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne dystansuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Sosnowcu

Miejski park zapewnia dostęp do odpoczynku, napędza miejscową gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości, a także chroni przed zbyt zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko naturalne. Kolejną istotnym celem jest zapewnienie strefy niezbędnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają zagospodarowanego obszaru pośród zieleni. Park oferuje długie ścieżki, zapewniając tym sposobem odwiedzającym dogodne okoliczności do miłego relaksu. Cudowne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, chętnych gromadzić się na zielonej przestrzeni, by porzucać psu patyk i przyswajać trochę witaminy D. W związku z tym odwiedzając z psem Shih Tzu województwo Śląskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Armii Krajowej, Osiedle Jasieńskiego, Kazimierz Górniczy, Sosnowiec, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-215, Polska

Dodaj komentarz