Polecana miejscówka do treningu Shih Tzu w Dębicy

Jeśli chcesz wybawić psa Shih Tzu w Dębicy, na pewno sprawdź Park Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego. To miejsce, które dosłownie daje tchnienie rześkiego powietrza od ruchu ulicznego, w którym warto zrelaksować się. Park jest wprost idealnym miejscem, aby zacząć socjalizację młodego psa zważywszy, że na tym terenie nietrudno o kontakt z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Lato to zdecydowanie najpozytywniejsza pora roku, podczas której można odwiedzić ten park, aby delektować się odpoczynkiem i spacerami wśród obfitej roślinności. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do figli, lub obwąchiwać krzewy i drzewa o nietypowych kształtach i zapachach.

Nie zapominajmy o poniżej przedstawionych normach przebywając w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanej przestrzeni dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Dębicy

Miejski park według definicji to uporządkowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni pełniący zadanie rekreacyjne i wypoczynkowe, a nierzadko również treningowe i inne. Dodatkowo stwarza odpowiednie uwarunkowania do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co bezpośrednio przekłada się na stan naszej kondycji. Nader urokliwy park na obszarze miasta oferujący alejki, ławki, zieleń oraz dobre miejsce na przechadzkę z psem lub relaks w miejskim zgiełku. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce zgromadzeń mieszkańców, którzy szukają aktywnego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Sprawdź z psem Shih Tzu województwo Podkarpackie i wstąp tutaj, aby pospacerować z nim.

Adres parku: Ignacego Lisa, Krakowska-Północ, Dębica, powiat dębicki, województwo podkarpackie, 39-200, Polska

Dodaj komentarz