Odpowiedni teren na wyjścia z psem Shih Tzu w Jarosławiu

Zamierzasz iść na spacer z psem Shih Tzu w Jarosławiu, koniecznie weź pod uwagę Park Miejski im. Bohaterów Monte Cassino. Można tutaj w spokoju klapnąć i odsapnąć od całego zgiełku obecnego codziennie w mieście. Chcąc dokonać socjalizacji szczeniaka, fajnym miejscem jest park, gdzie planowo oswoimy pupila do otaczającego świata. Wiosna to zdecydowanie najlepszy okres, aby odwiedzić park i ujrzeć wyrazistą, żywą zieleń, chociaż i inne okresy roku również mają własne zalety. Gdy tylko Twój pies raz odwiedzi z tobą ten park zostanie jego wielkim fanem i samemu będzie wyciągał cię z domu na całodniowy spacerek.

Spędzając czas w parku z psem nie zapomnij o paru normach:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego wybiegu dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Jarosławiu

Park miejski definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która jest wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych celów wypoczynkowych, rekreacyjnych czy edukacyjnych. Również przez to, że parki wabią mieszkańców generują szanse zatrudnienia i umacniają miejscową ekonomię. Nader urokliwy park na obszarze miasta, który oferuje ławki, zieleń, alejki, a także dobre miejsce na przechadzkę z psem lub odpoczynek w miejskim zgiełku. Idealne miejsce dla złaknionych odprężenia mieszkańców, chętnych gromadzić się pośród natury, aby porzucać frisbee i przyswajać trochę promieni słonecznych. Przebywając razem z psem Shih Tzu w województwie Podkarpackim udaj się w to miejsce.

Adres parku: Doktora Władysława Bandurskiego, Osiedle im. Armii Krajowej, Jarosław, powiat jarosławski, województwo podkarpackie, 37-500, Polska

Dodaj komentarz