Dobry obszar do socjalizacji Shih Tzu w Piekarach Śląskich

Chciałbyś potrenować z psem Shih Tzu w Piekarach Śląskich, koniecznie weź pod uwagę Park Kalwaria. To miejsce, które dosłownie daje tchnienie świeżego powietrza od zgiełku ulicy, w którym możemy zrelaksować się. Opiekun jak i pies, by żyć nie może się obejść bez czystego powietrza, dlatego też należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, oferowanej przez to miejsce. Miejsce nieziemsko wygląda w jesieni, kiedy drzewa udekorowane są listkami w odcieniach żółci, czerwieni, a nawet purpury. Pies z pewnością pokocha to miejsce, zawsze można spotkać tu kogoś ciekawego do zabawy oraz odkrywać drzewa i krzewy o nietypowych kształtach i zapachach.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o tych normach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniej strefy dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Piekarach Śląskich

Miejski park zapewnia miejsce do rekreacji, pobudza miejscową gospodarkę, podnosi ceny nieruchomości oraz zabezpiecza przed zbyt szkodliwym wpływem miasta na środowisko. Prócz tego hamuje przestępczość oraz podnosi zaangażowanie mieszkańców. Dziś park odgrywa ważną funkcję jako punkt spotkań gości i mieszkańców, chcących odpocząć od tłocznego miasta. Ciche, piękne i zadbane miejsce dla spacerowiczów niezależnie od wieku, chcących odpocząć i zachwycać się pięknem przyrody. Odwiedź z psem Shih Tzu woj. Śląskie i wstąp tu, by pochodzić razem z nim.

Adres parku: Osiedle Buczka, Osiedle Wieczorka, Piekary Śląskie, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-940, Polska

Dodaj komentarz