Dobra lokalizacja na przechadzkę z psem Shih Tzu w Zamościu

Chciałbyś trenować z psem Shih Tzu w Zamościu, na pewno odwiedź Park Miejski. Jest to przednie miejsce na przejażdżkę na rolkach, deskorolce czy rowerem w zależności kto co preferuje. Ten zielony obszar daje idealne warunki, by zapewnić psu potrzebną dzienną porcję ruchu na świeżym powietrzu. Kapitalną porą roku, w trakcie której warto odwiedzić park jest jesień, wtedy też jego drzewa są niebywałym pokazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Gdy tylko Twój pies choć jeden raz odwiedzi z tobą ten park zostanie jego wielkim wielbicielem i samemu będzie wyciągał cię z domu na długi spacerek.

Pamiętajmy o tych normach spędzając czas w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanego obszaru dla psów, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Zamościu

Miejski park to publicznie otwarta zielona przestrzeń udostępniona ogółowi miejscowych, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca także miejscem familijnej rekreacji i zabawy. Dodatkowo przez to, że parki przyciągają mieszkańców generują szanse zatrudnienia i umacniają miejscową gospodarkę. W parku znajdziemy zdumiewający pejzaż i codziennie nęci wielu amatorów miejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w naturalnym pięknie. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym w każdym wieku zorganizowanie sobie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak fitness czy gimnastyka. Tę zieloną przestrzeń należy wziąć pod uwagę będąc na wycieczce z psem Shih Tzu w województwie Lubelskim.

Adres parku: Studzienna, Planty, Zamość, województwo lubelskie, 22-405, Polska

Dodaj komentarz