Dobra lokalizacja do treningu Shih Tzu w Olecku

Planujesz iść na spacer z psem Shih Tzu w Olecku, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski. To miejsce, które dosłownie daje tchnienie rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym warto odetchnąć. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale opłaca się przeprowadzać ją też w parku, w którym napotkamy innych opiekunów z psami lub harcującą młodzież. Wiosna to zdecydowanie klawy czas, aby pozwiedzać park i zobaczyć wyrazistą, żywą zieleń, chociaż i inne pory roku także mają swoje zalety. Jeśli Twój pies choć jeden raz wstąpi łapą do tego parku zostanie jego wielkim wielbicielem i samemu będzie wyrywał cię z mieszkania na całodniowy spacer.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o paru zasadach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanego obszaru dla psów, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Olecku

Miejski park oznacza każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która jest wyznaczona i doglądana przez miasto do publicznych celów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Prócz tego ogranicza przestępczość oraz podnosi zaangażowanie mieszkańców. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za szlaki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów oraz dające cień drzewa. Park miejski to niezwykle popularne miejsce zgromadzeń mieszkańców, którzy szukają aktywnego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Te zielone miejsce należy brać pod uwagę jeśli chcemy pospacerować z psem Shih Tzu w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Adres parku: Plac Wolności, Osiedle nad Legą, Olecko, gmina Olecko, powiat olecki, województwo warmińsko-mazurskie, 19-401, Polska

Dodaj komentarz