Dobra lokalizacja do spacerowania z psem Shih Tzu w Grodzisku Mazowieckim

Planujesz pospacerować z psem Shih Tzu w Grodzisku Mazowieckim, koniecznie weź pod uwagę Park im. Skarbków. To miejsce, w którym można choć na moment usiąść na ławce i odpocząć w cieniu drzew w celu ochłody w ciągu letnich, upalnych dni. Socjalizacja psa to obszerny temat, ale opłaca się przeprowadzać ją też w parku, w którym spotkamy innych opiekunów z psami czy roześmiane dzieci. Wiosna to zdecydowanie klawy okres, aby pozwiedzać park i ujrzeć żywą, wyrazistą zieleń, choć i inne pory roku także mają własne walory. Pies poczuje się jak ryba w wodzie na tym zielonym obszarze pełnym krzewów, drzew i chętnie więc tu powróci.

Będąc w parku z psem pamiętajmy o paru normach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonego obiektu dla psa czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Grodzisku Mazowieckim

Miejski park z definicji to uporządkowany publiczny, miejski obszar zieleni spełniający zadanie wypoczynkowe i rekreacyjne, a nierzadko również treningowe itp. Następną ważną misją jest zapewnienie przestrzeni potrzebnej do urzeczywistnienia naszych planów, które wymagają użytkowego terenu wśród zieleni. Ten park wyróżnia się szerokimi, otwartymi przestrzeniami, idealnymi na wypad lub żwawy wypoczynek. Idealne miejsce dla złaknionych odprężenia mieszkańców, chętnych gromadzić się pośród natury, aby porzucać frisbee i przyswajać porcję promieni słonecznych. Dobrze jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem Shih Tzu województwo Mazowieckie pospacerować tutaj.

Adres parku: 3 Maja, Osiedle Kopernika, Grodzisk Mazowiecki, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie, 05-827, Polska

Dodaj komentarz